همایش دیمارک

دیمارک , بزرگ‌ترین و تخصصی‌ترین جشنواره‌ی سالیانه‌ی دیجیتال مارکتینگ در ایران بر سه محور اصلی ” استراتژی‌های برتر در دنیای دیجیتال , ابزارهای دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی دیجیتال و D.I.M.C موفق ” پایه‌گذاری شده است و مخاطبان آن مدیران بازاریابی و فعالان درحوزه‌ی بازاریابی آنلاین است .
مرکز سمینارهای ماهان نیاز فضای دیجیتال را بر انتقال و اشتراک تجربه‌ها دیده و رسالت خود دانسته است که این نیاز بوجود آمده را با همایشی تخصصی و با دعوت از موفق‌ترین و باتجربه‌ترین افراد فعال در این حوزه تکمیل نماید .

این همایش اولین دوره از جشنواره سالیانه ی دیمارک می‌باشد و در تاریخ ۱۰ مرداد ۹۸ از ساعت ۸ تا ۱۸ در سالن همایش‌های صداوسیما برگزار شد.

برنامه‌های همایش دیمارک

در این همایش از سخنرانان و مدیرعاملانی دعوت شده بود که هر یک به توضیح کسب و کار خود پرداختند.

در مرحله اول سخنرانانی بزرگ همچون مدیر ارتباطات همراه اول، ورزش سه، دیرین دیرین، یکتا نت، ماهان و خیلی از فعالیت‌های دیگری که در این زمان شناخته شده اند، صحبت کردند و چهارچوب و شرایط کاری خود را در قالب پاور پوینت ارائه دادند.

در مرحله‌ی بعد افرادی از اینفلوئنسرهای اینستاگرام همچون محمد لقمانیان معروف به لقمه شو، روح الله عمو حسینی معروف به عمو روحی و رضا نائینی معروف به تاک با ما و افراد شناخته‌شده‌ی دیگری که در حال حاضر در فضای اینستاگرام معروف هستند از تجارب کاری خود در سکوی همایش صحبت کردند.

در مرحله‌ی بعد پنلی از مدیران کسب‌وکارهای موفق همچون نت برگ، علی بابا، دیجی کالا ، باشگاه اکسیژن و اٌکالا شروع به بازگوی تجربیات خود در مراحل صفر تا صد موفقیت خود پرداختند و پاسخگوی سوالات مردم شدند.

حضور سیتکس در همایش دیمارک

مانند کسب‌وکارهایی دیگری همچون همراه اول، نت برگ، دیجی‌کالا، دیرین دیرین که از سمت ماهان برای سخنرانی در این همایش دعوت شده بودند نام سیتکس نیز یکی از کسب‌وکارهای موفق در این همایش بود که از تجربیات کاری خود و همچنین معرفی سیتکس در قالب پاورپوینت به افراد حاضر در سالن ارائه دادند.

غرفه‌ی سیتکس نیز در سالن همایش دیمارک که مانند همیشه مورد توجه کثیری از افراد حاضر در این همایش قرار گرفته بود، پاسخگوی سوالات عموم مردم بوده و راهنمایی‌هایی لازم را در قدم گذاشتن بر حوزه‌ی ارز دیجیتال ارائه میدادند.